گسترش تجارت پولاد تکین طلا

قیمت روز شمش فولاد

ahan_root
[smartslider3 slider=”2″]

اخبار

ارتباط با ما

لیست قیمت

 

قیمت روز آهن اسفنجی و نرخ آهن اسفنجی امروز

آهن اسفنجی و گندله در اصل با احیای آهن اسفنجی ساخته می شود. در کارخانجات فولاد از آهن اسفنجی به جای ضایعات آهن؛ مورد استفاده قرار می دهند. همانطور که میدانید ایران جزو تولید کنندگان بزرگ آهن اسفنجی به شمار می آید. که روز به روز نیز تولید آهن اسفنجی رشد رو به بالایی دارد.

کشورمان ایران از بالاترین تولید کننده گان بشمار می آیند و یکی از برترین صادرکنندگان آهن اسفنجی و گندله است. از این رو قیمت آهن اسفنجی و نرخ خرید و فروش گندله نیازمند مطالعه هر چه بیشتر در این زمینه می باشد.

برای اطلاع از قیمت آهن اسفنجی و گندله ابتدا باید کارخانه های تولید کننده این محصولات را بشناسید. چرا که هر کارخانه نرخ آهن اسفنجی را طبق لیست قیمت خود ارائه میدهد. از کارخانه های تولید کننده آهن اسفنجی میتوان به آهن اسفنجی گلگهر، آهن اسفنجی نیریز، آهن اسفنجی میانه و آهن اسفنجی بافت اشاره کرد

بدست آوردن قیمت و نرخ هر کدام از کارخانه ها و مقایسه آن ها نیازمند صرف زمان زیادی است. برای راحتی کارتان میتوانید با سایت گسترش تجارت پولاد تکین طلا در ارتباط باشید تا بدون دردسر به قیمت به روز آهن اسفنجی و گندله دسترسی داشته باشید.

لیست قیمت

قیمت گندله
قیمت گندله آهن 67% تماس بگیرید
قیمت گندله زرند 2980 تومان
قیمت گندله اپال تماس بگیرید
قیمت نرمه گندله گل گهر 1700 تومان
قیمت گندله نیریز تماس بگیرید
قیمت گندله بافق 2920 تومان
قیمت آهن اسفنجی
قیمت آهن اسفنجی 5000 تن 7850 تومان
قیمت آهن اسفنجی میانه 8150 تومان
قیمت آهن اسفنجی نیریز 8350 تومان
قیمت آهن اسفنجی شادگان تماس بگیرید
قیمت آهن اسفنجی گل گهر درجه 2 4520 تومان
قیمت آهن اسفنجی ماهان تماس بگیرید
ضایعات آهن و آهن قراضه
ضایعات آهن درجه دو 9178 تومان
ضایعات آهن درجه یک 9252 تومان
پرسی خودرو 9126 تومان
ضایعات آهن ویژه 9565 تومان
ضایعات چدن درشت بار 9775 تومان
ضایعات آهن سوپر ویژه 9938 تومان
قیمت آهن اسفنجی

قیمت آهن اسفنجی به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت آهن اسفنجی نیز مانند دیگر محصولات فولاد دچار نوسانات آنی است. بالا و پایین شدن قیمت آهن اسفنجی به عواملی مثل بازارهای خارجی و تعطیلی کارخانه های تولید کننده آهن اسفنجی بستگی دارد.

علاوه بر آن اگر در میزان ضایعات آهن و قراضه آهن کمبودی در بازار احساس شود به احتمال زیاد در قیمت روز آهن اسفنجی هم تاثیر دیده خواهد شد.

پس تا به این جا متوجه شده اید؛ نرخ آهن اسفنجی با عواملی که نام برده شد دچار نوساناتی است. پس خریدار آهن اسفنجی برای بحث صادرات؛ خرید و فروش گندله و آهن اسفنجی نباید عجله داشته باشید. چرا که برای صادرات و فروش آهن اسفنجی نیاز به زمان بندی دارید و قیمت ها به صورت مداوم در حال بالا و پایین شدن است، به این منظور برای بدست آوردن قیمت روز آهن اسفنجی و گندله نیازمند شناخت افراد ماهری در این زمینه هستید.

برای دریافت مشاوره رایگان از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

شماره تماس

گوگانی: 09141063656

ایمیل

ahanpt.ir@gmail.com

آخرین مطالب وبلاگ

قیمت هر تن گندله آهن

در طی چند ماه اخیر قیمت هر تن گندله آهن روند صودی به خود گرفته است. نرخ قیمت آهن اسفنجی از 1100 تا 1800 در حال بالا و پایین شدن است و در مورد تغیرات نرخ قیمت گندله هم میتوان افزایش عددی بین 800 تا 900 را مشاهده کرد. میتوان میانگین قیمت هر تن آهن اسفنجی و نوسانات قیمت هر تن گندله آهن را 700 هزار تومان برآورد کرد.

قیمت روز گندله آهن تحت تاثیر چه مواردی قرار می گیرد؟

قیمت جهانی سنگ آهن در بازارهای بین المللی و افزایش قیمت دلار و افت ارزش ریال در مقابل آن عللی است که باعث تغیر و نوسانات قیمت روز گندله آهن و آهن اسفنجی می شود. نرخ ارز در تعیین قیمت سنگ آهن و محصولات اولیه آهن بسیار اثرگذار است. همچنین در تعیین قیمت گندله باید به موارد زیر توجه کرد.

ابعاد گندله آهن : ‌ابعاد گندله ها باید ما بین 9 الی 16 میلیمتر باشد.

ترکیبات : ترکیب هماتیت احیا شونده را دارا باشد.

میزان تخلخل در گندله آهن : ما بین 25 الی 30 درصد به صورت یک دست

فرسایش گندله: امکان میزان فرسایش کمتر بهترین گزینه برای انتخاب است.

راهنمای خرید و فروش گندله

اگر به دنبال پیدا کردن قیمت مناسب و تحویل به موقع بار خود هستید میتوانید با مشاورین ما در شرکت گسترش تجارت در ارتباط باشید. لیست قیمت به روز گندله آهن و قیمت به روز آهن اسفنجی را در این صفحه میتوانید مشاهده کنید و برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید به منو لیست قیمت مراجعه کنید.

خرید و فروش گندله سنگ آهن